جریمه سنگینی که طارمی رو دست فدراسیون گذاشت

فدراسیون فوتبال ایران به دلیل عدم حضور طارمی، جهانبخش و قلعه نویی در مصاحبه فلش پس از بازی با قطر، باید 10 هزار دلار جریمه بپردازد.
جریمه سنگینی که طارمی رو دست فدراسیون گذاشت
کد خبر : ۶۱۵۴۲

کنفدراسیون فوتبال آسیا احکام خود درخصوص تخلفات اعضای تیم ملی در رقابت‌های جام ملت‌های آسیا را صادر کرد.

کنفدراسیون فوتبال آسیا آراء انضباطی خود درخصوص اتفاقات رخ داده در خلال رقابت‌های جام ملت‌های آسیا را منتشر کرد که طی آن، فدراسیون فوتبال ایران، سرمربی و برخی از بازیکنان بخاطر مسائل مختلف، با جرایم گوناگونی روبرو شدند.د

در لیست بلند بالای آراء انضباطی کنفدراسیون فوتبال آسیا و در بخش‌هایی که به فدراسیون فوتبال ایران مربوط است، آمده است:

فدراسیون فوتبال ایران به دلیل ورود یک جیمی جامپ در جریان دیدار برابر امارات که از هواداران منتسب به این فدراسیون بوده، به پرداخت 3 هزار دلار محکوم شد.

به دلیل دریافت 6 کارت زرد توسط بازیکنان تیم ملی در دیدار برابر سوریه، فدراسیون فوتبال ایران 4200 دلار جریمه شد.

فدراسیون فوتبال ایران به دلیل تأخیر در ورود بازیکنان به درون زمین در دیدار با قطر به مدت یک دقیقه و چهل ثانیه، به پرداخت مبلغ هزار و 250 دلار محکوم شد.

مهدی طارمی به دلیل اخراج در بازی برابر سوریه، 2 هزار دلار جریمه شد. در ادامه این حکم آمده: به اطلاع آقای مهدی طارمی می‌رسد که تخلف مکرر از این ماده ممکن است با مجازات شدیدتری مواجه شود.

مهدی طارمی طبق ماده 13 انضباطی و اخلاق کنفدراسیون فوتبال آسیا، برخلاف قوانین محدودیت‌هایی که برای افرادی که توسط داور اخراج شده‌اند، در پایان دیدار برابر سوریه وارد زمین بازی شد که به دلیل ورود غیرمجاز به درون زمین، 5 هزار دلار جریمه شد.

مهدی طارمی به دلیل غیبت در مصاحبه تلویزیونی پس از دیدار با قطر با وجود درخواست مسئول کنفدراسیون فوتبال آسیا، 10 هزار دلار جریمه شد.

مهدی طارمی به دلیل درگیری لفظی و یا فیزیکی با تماشاگران و اعضای هیئت رسمی تیم ملی قطر، به دلیل رفتار غیرورزشی و نقض اصول بازی جوانمردانه، 5 هزار دلار جریمه شد.

شجاع خلیل زاده به دلیل اخراج در دیدار برابر قطر، به پرداخت 2 هزار دلار جریمه محکوم شد.

علیرضا جهانبخش به دلیل عدم شرکت در مصاحبه فلش پس از بازی با قطر، به پرداخت 10 هزار دلار جریمه محکوم شد.

امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم ملی ایران به دلیل عدم شرکت در مصاحبه تلویزیونی پس از بازی با قطر، به پرداخت 10 هزار دلار جریمه محکوم شد.

سعید عزت‌اللهی به دلیل اظهارنظر درباره انتصاب داور یا داوران مسابقه با قطر و زیر سوال بردن بی طرفی و یکپارچگی مسابقات و رفتارهایی که باعث بدنام شدن بازی می‌شود، 5 هزار دلار جریمه شد.

فدراسیون فوتبال ایران به دلیل عدم حضور طارمی، جهانبخش و قلعه نویی در مصاحبه فلش پس از بازی با قطر، باید 10 هزار دلار جریمه بپردازد.

بدین ترتیب، فدراسیون فوتبال ایران، سرمربی و بازیکنان به پرداخت 67 هزار و 450 دلار محکوم شدند.

مجله زندگی
ارسال نظر