با عرق کاسنی سه سوته لاغر شوید

اگر شماهم از چربی‌های دور شکم و پهلوی خود رنج می‌برید و می خواهید علاوه بر ورزش ورژیم غذایی راه‌های دیگری برای تسریع آب شدن چربی‌ها پیدا کنید. همراه ما باشید.
با عرق کاسنی سه سوته لاغر شوید
کد خبر : ۶۲۶۶۸

انجام تمرینات ورزشی و پیروی از یک رژیم غذایی سالم یک راه موثر و خوب برای کنترل چربی شکم است. راه‌ حل‌های خاص دیگری نیز وجود دارند که می‌توانید در خانه از آنها برای کاهش چربی شکم و پهلو و داشتن زندگی سالم تر استفاده کنید.

 
 

چربی شکم و پهلو باعث بروز چاقی در افراد می‌شود. چاقی می‌تواند خطر ابتلا به بیماری‌های دیگر مانند دیابت، بیماری های قلبی، سکته، فشار خون بالا، بیماری کیسه صفرا، سکته مغزی، آرتروز، بیماری کلیوی، بیماری کبد چرب، سرطان و مشکلات دوره بارداری را افزایش دهد. 

درمان چربی شکم و پهلو با کاسنی
عرق کاسنی دارای طبع خنک و فیبر فراوان است و فیبرموجود در عرق کاسنی، تخلیه معده را کند می‌کند. به همین دلیل کاسنی اشتها را سرکوب می‌کند. کاسنی همچنین به تقویت سیستم ایمنی کمک می‌کند و قسمت زیادی از سیستم ایمنی بدن به عملکرد روده بستگی داره که این امر با مصرف عرق کاسنی موثر است.

نحوه مصرف عرق کاسنی

بهترین زمان برای مصرف عرق گیاهی کاسنی برای لاغری شکم و پهلو در هنگام صبح و قبل از خوردن صبحانه است. اگر شما به صورت مداوم نیم ساعت قبل از صبحانه یک فنجان عرق کاسنی را میل کنید، مطمئنا در عرض یک ماه الی ۴۵ روز تاثیر لاغری شکم خود را احساس خواهید کرد.

مصرف بیش از حد کاسنی

مصرف بیش از حد عرق کاسنی به منظور بهره بردن از فواید آن ممکن است برخی از اعضای بدن آسیب ببیند، همچنین افرادی که دارای شاخص توده ی بدنی بالا است، ممکن است به دلیل استفاده از عرق کاسنی و انواع دیگر گیاهان دارویی هیچ تغییری را در وزن خود احساس نکنند

 
 
 
تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
مجله زندگی
ارسال نظر