۳ بزرگراه در پایتخت مرگبار معرفی شدند

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ سه بزرگراه دارای بیشترین تصادفات رانندگی مرگبار در پایتخت را اعلام کرد.
۳ بزرگراه در پایتخت مرگبار معرفی شدند
کد خبر : ۶۳۹۶۷

مرگ‌بارترین بزرگراه‌های پایتخت در تصادفات رانندگی اعلام شد.

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ سه بزرگراه دارای بیشترین تصادفات رانندگی مرگبار در پایتخت را اعلام کرد.

سرهنگ احسان مومنی با اشاره به آمار تصادفات رانندگی در معابر تهران گفت: بزرگراه آزادگان کمربندی شهر تهران است و از شمال شرق تهران تا شمال غرب تهران را پوشش می‌دهد، به همین دلیل نیز این مسیر ویژگی‌های خاص خودش را دارد و بیشترین آمار تصادفات فوتی در تهران نیز مربوط به همین مسیر است و ۹ درصد از کل فوتی‌های تصادفات رانندگی در پایتخت در این بزرگراه آزادگان بوده است.

معاون عملیات پلیس راهور تهران بزرگ ادامه داد: در رتبه بعدی بزرگراه امام علی (ع) قرار دارد که ۶ درصد از کل فوتی‌های تصادفات را به خود اختصاص داده است. بزرگراه امام علی (ع) یک بزرگراه شمالی جنوبی است و به خاطر شیبی که دارد باعث تشدید سرعت موتورسواران می‌شود.

به گفته کشیر رتبه سوم بیشترین تصادفات نیز به بزرگراه شهید همت اختصاص دارد. در این بزرگراه سه درصد از کل تصادفات فوتی شهر تهران رخ داده است.

وی با بیان اینکه پلیس به دنبال کاهش آمار قربانیان تصادفات رانندگی است، گفت‌:‌در این میان موتورسیکلت سواران و عابران پیاده هم سهم قابل توجهی دارند و لذا توصیه می‌کنیم که مردم به قوانین و مقررات رانندگی احترام بگذارند. پلیس نیز با استفاده از تیم‌های کنترل سرعت، تیم‌های نامحسوس و ... به دنبال مدیریت سرعت و ترافیک و کاهش تخلفات و تصادفات رانندگی است.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
منبع :
ایسنا
مجله زندگی
ارسال نظر