یک روزه وام ۳۰۰ میلیونی قرض‌الحسنه دریافت کنید! | امکانی برای همه افراد!

سپرده‌گذاران حساب‌های قرض‌الحسنه پس انداز در بانک ملت، با استفاده از طرح «نیک وام» می‌توانند تا ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه دریافت کنند.
یک روزه وام ۳۰۰ میلیونی قرض‌الحسنه دریافت کنید! | امکانی برای همه افراد!
کد خبر : ۶۶۰۴۰

سپرده‌گذاران حساب‌های قرض‌الحسنه پس انداز در بانک ملت، می‌توانند در قرعه کشی ۱۰۰۱ جایزه ۲۵۰ میلیون تومانی شرکت کنند؛ همچنین اعلام شده است که این افراد می‌توانند تا ۳۰۰ میلیون تومان تسهیلات قرض‌الحسنه در قالب طرح "نیک وام" دریافت کنند.

مشتریان حقیقی و حقوقی دارندگان حساب قرض‌الحسنه پس انداز نیک، می‌توانند امتیازات لازم از سپرده گذاری‌های خود را دریافت کرده و از تسهیلات ویژه این طرح تا سقف ۳میلیارد ریال، بهره‌مند شوند.

اعلام شده است که دوره معدل‌گیری این تسهیلات از ۴ تا ۱۲ ماه و دوره بازپرداخت آن از ۱ تا ۳ سال است و امتیاز آن برای اشخاص حقیقی قابل انتقال به نزدیکان شامل همسر، فرزندان، والدین، برادر و خواهر و برای اشخاص حقوقی قابل انتقال به پرسنل بیمه شده که حقوق آنها از طریق بانک ملت واریز می‌شود، است.

به عنوان مثال دارنده حساب قرض الحسنه نیک می‌تواند با ۴ ماه سپرده‌گذاری تا ۱۱۰% میانگین حساب خود وام قرض الحسنه با دوره بازپرداخت یکساله دریافت کند.

مشتریان فعلی بانک ملت برای افتتاح حساب قرض‌الحسنه در این بانک، می‌توانند از طریق سامانه بانکداری اینترنتی برای این کار اقدام کنند. همچنین با استفاده از همراه بانک، مگابانک و سایر کانال‌های غیرحضوری خدمات بانک ملت، این امکان وجود دارد که موجودی خود را افزایش دهند.

وام فوری یک روزه یک روش فوری برای کسانی است که قصد دارند در یک زمان کوتاه به وام و تسهیلات مالی دست پیدا کنند. سایت‌ها، شرکت‌ها تا دفاتر حقوقی بسیاری را می‌توان پیدا کرد که برای پرداخت وام فوری راه افتاده‌اند.

وام فوری انواع و اقسام فراوانی دارد و نحوه محاسبه سود آن متفاوت است و معمولا بین ۱۸ تا ۲۳ درصد سود به آنها تعلق میگیرد.

مبلغ وام فوری هم بستگی به بانک پرداخت‌کننده وام دارد؛ از حداقل ۲۰ میلیون تومان تا حداکثر یک میلیارد تومان متغیر است. البته اکثر بانک‌ها وام با میانگین مبلغ ۵۰ تا ۲۰۰ میلیون تومان می‌دهند؛ اما باید توجه داشت هرچقدر رقم مبلغ آن بالاتر رود، شرایط ضمانت سخت‌تر می‌شود. سود وام فوری هم غالبا از ۲ تا ۲۳ درصد است.

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
مجله زندگی
ارسال نظر