گزارش آگهی

چرا قیمت ورق S235JR در سایت فروش آهن مختلف، متفاوت است؟

در این مطلب قصد داریم ضمن بررسی فاکتورهای مؤثر بر قیمت ورق S235JR، تفاوتی قیمت را نیز بررسی کنیم.
چرا قیمت ورق S235JR در سایت فروش آهن مختلف، متفاوت است؟
کد خبر : ۶۷۵۱۹

قیمت ورق S235JR از مهمترین عوامل برای خرید ورق S235JR محسوب می شود. بدون شک شما هم برای خرید ورق S235JR، قیمت سایت های فروش را زیر و رو کرده اید و شاهد تفاوت قیمتی بوده اید. احتمالاً این سوال هم برایتان پیش آمده که چرا قیمت ورق S235JR در سایت های فروش آهن مختلف متفاوت است؟

ورق s235jr چیست؟

ورق s235jr یک نوع ورق آلیاژی است که در دسته ورق های کم کربن قرار می گیرد. وجود عناصر مختلفی نظیر نیکل، منگنز، فسفر و مس باعث ارتقای برخی خصوصیات فیزیکی و شیمیایی ورق شده است. امروزه ورق s235jr در گریدهای مختلفی تولید می شود که هر یک کاربرد خاص خود را دارند. استفاده در صنایع خودروسازی، ساخت لوله، انواع سازه های ارتباطی و قطعات از مهمترین آن هاست.

مزایا ورق s235jr

ورق فولادی S235JR دارای ویژگی ها و مزایای متعددی است. از جمله آن ها می توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • وجود عناصر مختلف در ترکیب شیمیایی ورق s235jr سبب ایجاد خصوصیات ارزشمندی نظیر استحکام مناسب و شکل پذیری خوب شده است.
 • ورق s235jr از جمله ورق های فولادی با قابلیت بالای ماشین کاری محسوب می شود. شاخص و رتبه ماشین کاری این نوع ورق در حدود 72% است که عدد بسیار خوبی است.
 • ورق فولادی S235JR دارای تنوع بالایی است. امروزه این نوع ورق در گریدهای مختلفی تولید می شود که امکان استفاده در شرایط مختلف را فراهم کرده است.
 • حوزه کاربرد ورق s235jr بسیار گسترده است. برای ساخت انواع سازه ها تا ساخت انواع تجهیزات و قطعات می توان از این نوع ورق فلزی استفاده کرد.

کاربرد ورق s235jr

استفاده از ورق s235jr به دلیل مزایایی نظیر قابلیت ماشین کاری، استحکام مناسب و تنوع بالا، بسیار رایج است. در این راستا مهمترین کاربردهای ورق s235jr را می توان شامل موارد زیر دانست:

 • مناسب برای استفاده در ساخت اسکلت سازه های دریایی و …

 • گزینه ای ایدئال برای کاربرد در پل ها و ساخت انواع کشتی

 • استفاده از ورق s235jr برای ساخت انواع ماشین آلات و تجهیزات

 • پرکاربرد برای تولید انواع قطعات نظیر میله، لوله، پیچ و مهره و …

 • مناسب برای استفاده در تأسیسات صنعتی و حتی مسکونی

 • قابلیت استفاده در سکوهای نفت و گاز و همچنین برج های انتقال نیرو

برای کسب مشاوره تخصصی و استعلام آخرین قیمت ورق s235jr می توانید همین حالا با تلفن 88654200-021 تماس بگیرید.

چرا قیمت ورق S235JR در سایت فروش آهن مختلف، متفاوت است؟

اگر نگاهی به قیمت ورق S235JR در فروشگاه های مختلف بندازید، احتمالاً قیمت ثابت و یکسانی نخواهید دید. در نتیجه این پرسش برایتان به وجود می آید که چرا قیمت ورق S235JR در سایت های فروش آهن متفاوت است؟ برای پاسخ به این پرسش می توان 7 عامل کلیدی را مؤثر دانست. عواملی که به دلیل عملکرد متفاوت سایت های فروش، نقش زیادی بر تفاوت قیمت ورق S235JR دارد. در ادامه به بررسی این فاکتورها می پردازیم.

عملکرد و چگونگی فعالیت سایت

نخستین عامل در تفاوت قیمت سایت های فروش انواع ورق S235JR، چگونگی فعالیت آن هاست. به زبان ساده تر، برخی از سایت ها فروش انحصاری محصولات خاصی مثلاً فقط ورق را برعهده دارند. یا اینکه به عنوان واسطه عمل کرده و خودشان شرکت بازرگانی و مستقیم با کارخانه‌ تولیدکننده در ارتباط نیستند. در نتیجه میزان در نظرگیری سود و اختلاف قیمت چنین سایت هایی بیشتر از شرکت های تخصصی آهن آلات است.

همکاری با برندهای تولید ورق S235JR

اغلب سایت های فروش ورق S235JR، با برندهای مختلف ایرانی یا خارجی در ارتباط هستند. هر چه سابقه و اعتبار یک شرکت بالاتر باشد، طبیعتاً این همکاری قوی و پرنگ تر است. بنابراین، قیمت تمام شده آن شرکت پایین تر و طبیعتاً قیمت فروش آن مقرون به صرفه تر است. در حالی که شرکت های کم سابقه و غیرتخصصی، برای جلب اعتماد و تهیه محصولات، ناچار به پرداخت هزینه بالاتری به تولیدکننده هستند. لذا قیمت فروش ورق S235JR در چنین شرایطی متفاوت از شرکت های بازرگانی با تجربه است.

میزان نفوذ در بازار

هر چه یک شرکت و برند تجاری در بازار اعتبار داشته باشد، طبیعتاً طرفدار و خواهان بیشتری خواهد داشت. بنابراین، برخی شرکت ها برای ربودن گوی رقابت و جذب مشتری، قیمت های پایین تر و متفاوتی ارائه می کنند.

کاهش واسطه ها در فروش ورق S235JR

ارتباط مستقیم با کارخانه های تولیدکننده و کاهش واسطه، یعنی قیمت تمام شده کمتر برای شرکت بازرگانی. لذا قیمت فروش ورق S235JR در چنین سایت هایی اغلب مقرون به صرفه تر است. به خاطر داشته باشید هر چه فاصله تولید تا عرضه کاهش پیدا کند، قیمت خرید ورق S235JR ارزان تر است. چراکه حاشیه سود عوامل مختلف کاهش می یابد.

خدمات ویژه مشتریان

برخی شرکت های تجاری برای کاربران خدمات و امتیازات ویژه ای در نظر می گیرند. از جمله تخفیفات خرید بالاتر از سقف مشخص و نظایر آن. این خدمات و امتیازات می تواند در کاهش یا افزایش قیمت خرید ورق S235JR مؤثر باشد.

هزینه های انبارداری، ارسال و بارگیری ورق S235JR

برخی شرکت های بازرگانی، هزینه های جانبی را با معیارهای خاصی تعیین می کنند. به عنوان مثال به دلیل داشتن انبار خصوصی، هزینه انبارداری تا چند روز مشخص رایگان یا کم هزینه است. یا اینکه به دلیل داشتن تیم کارشناسی مختص همان شرکت، ارسال و بارگیری سفارش ورق قیمت ارزان تری دارد.

حاشیه سود فروش ورق S235JR

شرکت های تجاری و سایت های فروش ورق S235JR، حاشیه سودهای مختلفی برای خود در نظر می گیرند. برخی از شرکت ها به دلیل کاهش واسطه، اعتبار بالا، ارتباط خوب با برندهای تولید کننده، حاشیه سود پایین تری دارند. این شرکت ها سعی می کنند، با افزایش فروش خود میزان سود دریافتی را بالا ببرند. این عامل می تواند هم برای فروشنده و هم خریدار، امتیاز مثبتی لحاظ شود.

شما مخاطبان عزیز برای دریافت مشاوره رایگان خرید و دریافت قیمت ورق سیاه فولاد مبارکه و ورق S235JR با تلفن 88654200-021 تماس بگیرید یا به سایت شرکت فولاد جهان مهر به آدرس jamsteelco.com مراجعه کنید.

چرا قیمت ورق S235JR در سایت فروش آهن مختلف، متفاوت است؟

برای خرید از سایت های فروش آهن به چه نکاتی توجه کنیم؟

سایت فروش ورق S235JR باید از شرکت های تجاری با سابقه در زمینه آهن آلات باشد. تخصصی بودن و داشتن تجربه لازم دو رمز اصلی برای انتخاب یک مجموعه است.

 • تنوع بالای محصولات باعث می شود تا بهتر بتوان مشخصات فنی ورق S235JR ها را با یکدیگر مقایسه کرد.

 • بهترین سایت فروش ورق S235JR با برندهای معتبر ایرانی همکاری دارد. همچنین قیمت به روزی از محصولات خود را به مشتریان ارائه می کند.

 • امکان مشاوره تخصصی و کسب اطلاعات لازم از محصولات و شرایط خرید از دیگر معیارهای مهم است.

 • سایت های معتبر دارای ضمانت و پشتیبانی فعال از محصولات خود هستند.

 • برای خرید از سایت فروش ورق S235JR از گواهی و استانداردهای معتبر مالی آن مطمئن شوید.

خرید ورق S235JR با تضمین کیفیت و قیمت

یک مرکز خرید تخصصی و با سابقه، گزینه ای هوشمندانه برای خرید ورق S235JR با قیمت مناسب است.

مجموعه فولاد جهان مهر از سال 1350 فعالیت خود را از منطقه شاپور تهران (خیابان قزوین فعلی) در زمینه تهیه و تامین انواع آهن آلات ساختمانی مانند تیرآهن معمولی، میلگرد، ورق سیاه و... آغاز کرد. پس از گذشت 27 سال و تاسیس بازار آهن شادآباد تهران، ضمن استقرار در بازار آهن، حوزه کاری خود به سایر بخش ها مانند صنعت نفت، سپاهان و پتروشیمی، و امکان تمامی اقلام فولادی نظیر ورق a516 ، ورق S235JR و اتصالات، تیرآهن هاش، شیرآلات و … را برای مشتریان خود فراهم کرد.

این مجموعه به صورت رسمی در سال 1389 شرکت فولاد جهان مهر را ثبت کرده است و با ارائه فاکتور رسمی و واردات مستقیم از چین، ترکیه و اروپا سعی بر تامین نیازهای مشتریان معتبر خود داشته است.

در سال 1394 با توجه به گسترش اینترنت و نیاز مشتریان به دسترسی سریعتر قیمت، سایت شرکت فولاد جهان مهر به آدرس jamsteelco.com راه اندازی شد و ضمن ارتباط بهتر با مشتریان، به ارائه مشاوره فنی خرید رایگان توسط تیم مهندسی مجموعه از طریق تلفن 88654200-021 به مشتریان ارائه کرده است.

این شرکت با پشتوانه تجربه نیم قرنی خود در تامین انواع مقاطع فولادی، ورق S235JR و لوله فولادی مورد استفاده در صنایع نفت و سپاهان، پتروشیمی، نیروگاهی، ماشین سازی، کشتی سازی، ساختمانی و... و تلاش برای تامین متریال مورد نیاز این صنایع در کوتاهترین زمان و با مناسبترین قیمت از کارخانجات و برند های معتبرایرانی و خارجی، همچنین اخذ و ارائه گواهینامه بین المللی از این کارخانجات، هم‌اکنون یکی از مهمترین تامین کنندگان مقاطع آهن و فولاد کشور محسوب می‌شود.

شما مخاطبان عزیز برای دریافت جدیدترین قیمت ورق فولاد و ورق S235JR با تلفن 88654200-021 تماس بگیرید.

چرا قیمت ورق S235JR در سایت فروش آهن مختلف، متفاوت است؟

تازه‌ترین اخبار و تحلیل‌ رویدادهای ایران و جهان را با نصب اپیلکیشن خبرخوان گردون به سهولت دنبال کنید.
مجله زندگی
ارسال نظر