سرمربی تیم ملی فوتبال ایران اعلام کرد که در تمرین روز پنج‌شنبه ملی‌پوشان به سوالات خبرنگاران پاسخ می‌دهد.

گزارش تصویری از تمرین تیم ملی با حضور بازیکنان استقلال و پرسپولیس

کارلوس کی‌روش، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران در حاشیه تمرین امروز (چهارشنبه) ملی‌پوشان خطاب به خبرنگاران گفت: تشکر می‌کنم که تشریف آوردید. مینی کمپ خود را در تهران شروع کردیم و بسیار خوشحال هستم که این فرصت را دوباره به دست آوردم تا با تیم ملی تمرینات را پیش ببریم. فردا کار ما ادامه دارد. فردا بعد از ظهر تمرین ما در استادیوم آزادی است. قبل از اینکه تمرین شروع شود، ۱۵ دقیقه خدمت شما خواهم بود.

 

او در پایان گفت: «باز هم از شما تشکر می‌کنم که تشریف آوردید. وعده دیدار ما، ساعت ۵ بعد از ظهر پنج‌شنبه در استادیوم آزادی برای جواب دادن به سوالات شما خواهد بود.»

پیش از آغاز تمرین، سرمربی تیم ملی برای دقایقی با مهدی مهدی‌پور و محمد محبی به صورت خصوصی صحبت کرد.

قسمت‌هایی از زمین تمرین تیم ملی که پیش از این دچار آسیب شده بود، در حال ترمیم است.

پیش از آغاز تمرین، سرمربی تیم ملی برای دقایقی با مهدی مهدی‌پور و محمد محبی به صورت خصوصی صحبت کرد. سپس این دو بازیکن به همراه وحید امیری زیر نظر دکتر شهاب به تمرین اختصاصی مشغول شدند.

گفت‌وگوی اختصاصی کی‌روش با دو استقلالی/عکس

گفت‌وگوی اختصاصی کی‌روش با دو استقلالی/عکس

گفت‌وگوی اختصاصی کی‌روش با دو استقلالی/عکس

گفت‌وگوی اختصاصی کی‌روش با دو استقلالی/عکس

گفت‌وگوی اختصاصی کی‌روش با دو استقلالی/عکس

سه دروازه‌بان تیم ملی زیر نظر الکساندر لوپز مربی دروازه‌بان‌ها تمرینات مخصوص خودشان را پشت سر گذاشتند.

ریکاردو سیلوا بخش‌های مختلف تمرین را برای بازیکنان توضیح می‌داد و کی‌روش نیز در کنار ژوآئو آنالیزور تیم ملی عملکرد بازیکنان را زیر نظر داشت.

کی‌روش به دقت عملکرد بازیکنان در بخش‌های تمرینی را زیر نظر داشت و در صورت لزوم تذکرات لازم را به آن‌ها می‌داد.

بازیکنان تیم ملی پس از کار با توپ و انجام تمرینات گرم کردن، در قالب دو تیم در یک نیمه با بازی درون تیمی پرداختند.

در این بخش سید حسین حسینی، علیرضا بیرانوند و پیام نیازمند، به تناوب درون دروازه‌ها ایستادند. همچنین مهدی‌پور نیز به جمع سایر بازیکنان اضافه شد.

در میانه‌های تمرین، کی‌روش دقایقی به صورت خصوصی با خانلری پزشک تیم صحبت کرد.

گفت‌وگوی اختصاصی کی‌روش با دو استقلالی/عکس

گفت‌وگوی اختصاصی کی‌روش با دو استقلالی/عکس

گفت‌وگوی اختصاصی کی‌روش با دو استقلالی/عکس

بازیکنان با انگیزه بالا در این بخش برای گلزنی به تیم مقابل تلاش می‌کردند که این مساله بازار کری خانی را بین آن‌ها داغ کرده بود.

در حالیکه تعداد زیادی از اصحاب رسانه در تمرین امروز حاضر بودند، مدیر رسانه‌ای تیم ملی حضور نداشت و به همین خاطر عوامل روابط عمومی فدراسیون فوتبال مسئولیت برقراری نظم را بر عهده داشتند.

گفت‌وگوی اختصاصی کی‌روش با دو استقلالی/عکس

پس از بازی فشرده در یک نیمه زمین، مربی دروازه‌بان‌ها به صورت خصوصی با بیرانوند صحبت کرد. همچنین کی‌روش بازیکنان را جمع و دقایقی برای آن‌ها صحبت کرد.

در بخش بعدی بازیکنان به بازی فشرده ادامه دادند. در این بخش کی‌روش به صورت مستقیم نظارت بر کار بازیکنان را بر عهده گرفت. سرمربی که سعی در اصلاح حرکات بازیکنان داشت، در حین این بخش تذکراتی را به صورت جدی به رامین رضائیان و امید نورافکن داد.

محسن معتمدکیا مشاور حمید سجادی و مسئول روابط عمومی وزارت ورزش به عنوان نماینده این وزارت در تمرین امروز حاضر شد.

پس از پایان تمرین امروز، علیرضا بیراموند که در تیم برنده بود با فریادهای شادی خودش نظر همه را جلب کرد. او همچنین برای لحظاتی هم به خواندن شعر پرداخت! او به همراه دیگر بازیکنان برای گرفتن عکس یادگاری مقابل عکاسان حاضر شد. این در حالی است که دیگر بازیکنان نیز برای گرفتن عکس یادگاری در سمتی دیگر مقابل عکاسان قرار گرفتند.

پس از پایان تمرین، سرمربی تیم ملی نزد اصحاب رسانه آمد و از آن‌ها تشکر کرد.

پس از پایان تمرین، سرمربی تیم ملی نزد اصحاب رسانه آمد و خطاب به آن‌ها گفت: سلام به همگی، تشکر می‌کنم که امروز تشریف آوردید. مینی کپ‌مان را در تهران شروع کردیم. خیلی خوشحالم که این فرصت را داشتیم تا با بازیکنان ایرانی در تهران تمرین کنیم. کارمان فردا هم ادامه دارد. در ورزشگاه آزادی تمرین داریم. قبل از تمرین ۱۵دقیقه در اختیار اصحاب رسانه است و پاسخگوی شما خواهم بود

 

ارسال نظر